ATV Quad Safari Nedir? - Eğlenceli Aktivite Rehberi - AktiviteBurada.com
ATV Squad Safari

ATV Quad Safari Nedir?

7 Mart 2020
Blog

ATV Quad Safari, tek veya iki kişilik ATV Quad motorlu araçlar ile yapılan doğa gezi turlarıdır. ATV Quad, doğal araziler için özel olarak tasarlanmış, dört tekerlekli, motosiklet benzeri araçlardır. Ormanda, dağ yolunda veya göl çevresinde güvenle kullanılabilen bu araçlar için ehliyete bile gerek yoktur. 14 yaşından büyük herkes ATV Quad kullanabilir ve bu sıra dışı deneyime katılabilir.

ATV Quad Safari için Popüler Yerler
Antalya, Kemer, Didim, Kapadokya, Bodrum, Marmaris, Manavgat, Fethiye, Alanya gibi bölgelerde ATV Safari Turları en popüler doğa aktivitelerindendir. Tabiat aşıklarının büyük keyif alacağı bu günlük atraksiyonlar, küçük gruplar halinde ve bir rehber öncülüğünde yapılır. Dağ, patika, orman yollarında yapılan ATV Quad Safari, 1,5 ila 3 saatlik bir zaman dilimine yayılır.
ATV Quad Safari turu için sabah, öğle veya akşamüstü gibi günlük seçenekler arasından uygun olan periyotlara katılabilirsiniz. Bu deneyiminizde önceden belirlenmiş güvenli sürüş bölgelerindeki parkurlarda ilerlerken çevreyi tanıma ve pek çok fotoğraf çekme fırsatı yakalarsınız. Heyecan verici, eğlenceli bir açık hava aktivitesi istiyorsanız, bu deneyimi sakın atlamayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir