Buggy Safari Nedir? - Eğlenceli Aktivite Rehberi - AktiviteBurada.com
Buggy Safari Nedir

Buggy Safari Nedir?

10 Mart 2020
Blog

Buggy Safari, her yaştan macera sever için nihai eğlenceli aktivitedir! Zorlu şartlara göre tasarlanmış Buggy arabalar ile tepelerden, orman yollarından ilerleyerek doğa ile iç içe geçerek tamamlanan adrenalin yüklü bir eğlencedir. İki kişilik Buggy araçların sürüşü kolaydır ve bu turu unutulmaz bir dağ macerası haline getirir. Bu fantastik arabalar, size unutamayacağınız heyecan verici bir yolculuk sunar ve gerisini doğa halleder.

Buggy Safari Nasıl Yapılır?

Buggy safari, çoğunlukla yaz etkinliklerine odaklanır, ancak kar ve buz muhalefeti olmadıkça hemen her mevsim yapılabilir bir aktivitedir. Genellikle 1-2 saat süren bu heyecan dolu macerada, çamur atmosferin ayrılmaz bir parçasıdır. Kayalık yollar, eşsiz manzaralar ve bolca çamur içeren Buggy aktivitesi, kendinize ne kadar dinamik olduğunuzu hatırlatır.

Buggy Safari Turu için ihtiyacınız olan ve yanınızda bulundurmanız gerekenler: Kaliteli outdoors / açık hava ayakkabıları, hava şartlarına uygun dış giyim ve maceracı ruh! Zipline ve  rafting aktiviteleri ile birlikte dopdolu bir Buggy Safari turu için profesyonel tur rehberlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir