Rafting Heyecanına Var mısın? - Eğlenceli Aktivite Rehberi - AktiviteBurada.com
Rafting Antalya

Rafting Heyecanına Var mısın?

22 Mart 2020
Blog

Hayatınızda, doğa yürüyüşü, dağ bisikleti veya kamp yapmayı denediyseniz, açık hava macera tutkunluğuna yakalanmışsınız demektir. Bu aktiviteler genellikle rafting gibi bir macera sporu arayan doğa tutkunlarına ilham verir. Rafting, büyük bir adrenalin patlaması arayan insanlar için ekstrem bir spordur. Yaşı kaç olursa olsun, maceracı ruhu olan herkes akarsu raftinginin tadını çıkarabilir. Doğaya meydan okumanın, zorlu mücadelenin heyecanını ve eğlencesini yaşamaya var mısın?

Rafting Nerede Yapılır?

Rafting için ülkemiz bir cennet! Örneğin, 8 kilometrelik parkuru olan (Fethiye-Ölüdeniz) Dalaman Çayı Rafting, Marmaris Dalaman Rafting iyi bir başlangıç olabilir. Bir sonraki, 14 km’lik (Antalya-Kemer-Belek ya da Side-Manavgat-Alanya rotalı) Köprü Çay Rafting Parkuru, harika bir deneyim olacaktır. Sadece rafting yetmez diyenler için Köprülü Kanyon Buggy Safari, Zipline ve Rafting turu, kesinlikle sınırları zorlayıcı bir aktivitedir.

Popüler rafting turları arasından tercihler yapabilirsiniz, ancak deneyim seviyeniz için doğru nehri ve programı nasıl seçeceğinizi bilmeniz gerekir. Bunun için uzmanlaşmış rafting rehberlerimiz size yardımcı olabilir. Hemen iletişime geçin, hayatınıza heyecan katmayı ertelemeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir