Tekne Turu (Boat Tour) Yapmadan Yaz Tatili Olmaz! - Eğlenceli Aktivite Rehberi - AktiviteBurada.com
Tekne Turu

Tekne Turu (Boat Tour) Yapmadan Yaz Tatili Olmaz!

25 Mart 2020
Blog

Deniz, güneş ve kum hayli kuran herkes gibi bir yaz tatili planlarken, aralarından seçim yapabileceğiniz harika yerler bulacaksınız. Alanya, Side, Antalya, Kemer, Belek, Çeşme, Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi popüler bölgelerde tatilinizi geçirebilirsiniz. Fakat tekne turu yapmadan bu muhteşem koyların ve denizin güzelliklerini asla keşfedemezsiniz.

Tekne Turu için En İyi Rotalar

Marmaris Bot Turu: Marmaris limanından hareket eden tekne, Akvaryum koyuna, Fosforlu Mağara’ya Kumlubük ve Turunç koylarına uğruyor. Tüm gün denize girmek, fotoğraf ve video çekmek ve güneşlenmek için bolca fırsatla birlikte geri dönüş rotasına giriyor.

Kemer Tekne Turu: Marinadan sabah saatlerinde hareket eden tekne Poyraz, Fortis ve Cennet koylarını ziyaret ediyor. Lezzetli yiyecekler, her koyda yüzme keyfi yanında sürpriz köpük partisi ile eğlenceli tekne turu gezisi akşam saatlerine kadar devam ediyor.

Alanya Disco Tekne Turu: Alanya’daysanız ve gece eğlenmek için iyi bir alternatif arıyorsanız bu coşku dolu eğlenceyi kaçırmayın. Lazer show, ateş gösterisi, köpük partisi ve bolca müzik ile yaz tatilinizde unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

Tekne turu yapmak için seçenekleriniz sadece bu kadar değil. Tüm tekne turu programları için aktiviteburada.com’dan bilgi alabilir, rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir