Dağ Bisiklet Turu ( Kaş ) - Aktivite Burada
bt-biking (8)bt-biking (16)bt-biking (17)bt-biking (37)bt-biking (67)bt-biking (97)

Dağ Bisiklet Turu ( Kaş )

Tur Kodu: kş05
Tam Gün
Tur Kategorisi:

Açıklama

Torosların eşsiz doğasını bisikletle keşfedin!

Doğayla iç içe olmaktan, eğlenirken ter atmaktan hoşlanıyorsanız mutlaka bu turu yapmalısınız. Doğa sporlarının başkenti Kaş ve çevresi, dağ bisikleti için de muhteşem parkurlara sahiptir. Mevsime göre kimi zaman dağ ve kanyon manzaralı ormanlık bir bölgede, kimi zamansa deniz manzaralı birbirinden güzel köylerle dolu toprak ya da asfalt yollarda pedal çevirebilirsiniz.

Turumuza saat 08:30’da, ofisimizde buluşarak başlıyoruz. Mevsime göre seçeceğimiz rotaya göre yaklaşık 1 saat kadar minibüs yolculuğu yapıyoruz. Günübirlik turlarımızda genellikle kullandığımız rota Sütleğen-Sinneli-Hacıoğlan rotasıdır. Toplamda 40 km pedal çevirdiğimiz bu rota genellikle iniş olmakla beraber, zaman zaman tırmanışlar da içeren, yarısı toprak yarısı ise asfaltlanmış bir köy yoludur.

Bir köy evinde yediğimiz öğle yemeği yalnızca doymak için değil, dinlenmek ve geleneksel lezzetleri tatmak için de mükemmel bir mola. Tur boyunca aracımız arkasındaki bisiklet römorku ile bizi sürekli takip ettiği için yorulanlar her an dinlenmek için araca binebiliyor. Kaş’a dönüş saatimiz ise genellikle 17:00 civarıdır.

Hareket saatinde turun başlangıç yeri olan ofisimizde olamayacaksanız, diğer seçenekler için ofisimizi aramalısınız.

Katılımcılar Yanlarında Neler Bulundurmalılar?

Getirmeniz gereken en önemli şey sağlam bir spor ayakkabısıdır. Ayrıca mevsime göre kıyafet alınız. Genellikle nisan, mayıs ve ekim aylarında yağmurluk almak yerinde bir karar olur.

Kimler Yapabilir?

En az 12 yaşında, bisiklet kullanmayı bilen, belirgin bir sağlık sorunu ya da engeli olmayan kişiler bu turu rahatlıkla yapabilir. Çocukların yanında ebeveyninin ya da velisinin olması zorunludur. Bisikletlerin hazırlanması için satış ofisimize başvurarak bisiklet büyüklüğünü bildirmeniz, ertesi gün için bize zaman kazandıracaktır.

Minumum 6 kişi

Yorumlar(0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dağ Bisiklet Turu ( Kaş )” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fiyat: 270,00