Tekne Turu ( Çeşme – Alaçatı ) - Aktivite Burada
WhatsApp Image 2020-06-19 at 13.27.20WhatsApp Image 2020-06-19 at 13.27.19

Tekne Turu ( Çeşme – Alaçatı )

Tur Kodu: çe003
Tam Gün
Tur Kategorisi:

Açıklama

Saat 10:30 : Teknemiz Çeşme Limanından Ayrılıyor. – Hafif ve hoş bir müzik içinde siz misafirlerimiz, çaylarını yudumlarken yada kahvaltılarını yaparken yavaş yavaş adaya Kara Ada’ya varışımız devam ediyor..

Saat 11:45 : Teknemiz Eşek Adasına Varıyor. – İskeleye yanaşıldıktan sonra; öğle yemeği için mangalımız yanıyor. Sizlerde plaja çıkma, yüzme, güneşlenme, adada gezinme ve doğal yaşam parkını ve hayvanları ziyaret etme imkanını buluyorsunuz. Sonrasında öğle yemeğinizi servis ediyoruz. Yemek servisi bittikten sonra Eşek Adasından Ayrılıyoruz.. Müzik ve eğlenceye başlıyoruz..

Saat 13:30 : Mavi Koya Demirliyoruz. – Çeşme’nin en güzel koyuna geldiğimiz andan itibaren; müzik, eğlence, animasyonlar, yarışmalar, gösteri ve atmosfer en üst düzeye varmakta, adrenalin düzeyi yükselmektedir. Bu koyda hem eğlenip denize girebilir, hemde sevdiklerinizle bol bol resimler çektirebilirsiniz. Kesinlikle görülmesi gereken bir koydur..

Saat 15:00 : Mavi Koydan Ayrılıyor ve Makri Adasına Geçiyoruz. – Gerçekten çok temiz bir denizi olan Makri Adası’nda, güneşin sıcağından bunalanlara, serinlemek ve yüzmek isteyenlere harika bir su bulunduğunu söylemek isteriz. Bu ada’dada gösteri ve Canlı Dj performansıyla çoşan, gülen, oynayan ve eğlenen yüzleri görmek çokta zor değil..

Saat 16:10 : Makri Adasından Ayrılıyor ve Dönüşe Geçiyoruz. – Bu Müthiş günü size unutturmamak adına, çok özel ve sadece Grandstar’s misafirlerine sunduğumuz şarkılarımızı limana kadar çalıyor ve hep birlikte söylüyoruz..

KALKIŞ – 10:30
EŞEK ADASI
AKVARYUM KOYU (MAVİ KOY)
MAKRİL ADASI
DÖNÜŞ – 17:30

Yorumlar(0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tekne Turu ( Çeşme – Alaçatı )” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fiyat: 250,00  169,99