Türk Gecesi ( Kapadokya ) - Eğlenceli Aktivite Rehberi - AktiviteBurada.com
WhatsApp Image 2020-02-07 at 11.18.04WhatsApp Image 2020-02-07 at 11.18.04 (1)WhatsApp Image 2020-02-07 at 11.17.59

Türk Gecesi ( Kapadokya )

Tur Kodu: kp008
4 Saat
Tur Kategorisi:

Açıklama

Kapadokya’da Türk Geceleri
Genellikle Avanos ve Uçhisar’daki mekanlarda düzenlenen Kapadokya Türk gecesi 3 veya 4 saate yayılmış bir program. Kapadokya’nın eski hanlarında veya mağara tabir edilen kayadan oyma mekanlarda ikram edilen yemekler sonrasında başlıyor gece.

Türk kültürünün en önemli ritüellerinden kız isteme ve gelin alma danslar arasına serpiştirilmiş ve izlemekten keyif alacağınız teatral bölümler. Kapadokya Türk gecesi denilince akla ilk gelenlerden oryantal gösteriler ise şovun olmazsa olmazı. Dansözler her ne kadar Araplardan kültürümüze sızsalar da bizim eğlencemizde de önemli bir yere gelip oturmuş. Belki de şovun en kanınızı kaynatan bölümü de bu olacak ve piste fırlayıp sizde bu dansa ortak olacaksınız. Şovu en komik kılan ve zaman zaman gülme krizlerine sokan da dansözle birlikte yapılan amatör danslar olacak ki, bu bazen masadan izleyen, bazen de dans etmeyi deneyen herkes için eğlenceli dakikalar demek.

Türk gecesi programı

Karadeniz
Tenruse
Tekirdağ
Roman
Artvin
Gelin alayı
Oryantal
Zeybek
Kafkas
Oryantal dans gösterisi

10 çeşit dans gösterisinden oluşmaktadır
Alkollü alkolsüz sınırsız içecek fiyata dahildir.
Çeşitli mezeler fiyata dahildir.
Dilerseniz extra olarak çeşitli yemeklerimiz bulunmaktadır.

Fiyat Tarifeleri ;
Yemeksiz konsept = 200 TL ( Haydari,Rus salatası,Acılı Ezme,Peynir,Turşu,Kısır,Barbunya,Humus,Meyve Kuruyemiş. Limitsiz yerli alkol ve soft içecek. )
Yemekli Konsept = 240 TL ( Haydari,Rus salatası,Acılı Ezme,Peynir,Turşu,Kısır,Barbunya,Humus, Sigara Böreği, Ana menü seçenekleri:Kuzu tandır,Testi Kebap,Tavuk ızgara,Balık ızgara Salata Meyve Kuruyemiş. limitsiz yerli alkol ve soft içecek. )

Yorumlar(0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Türk Gecesi ( Kapadokya )” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fiyat: 200,00